produkty | usługi | o firmie | ogłoszenia | wiedza | aktualne promocje | kontakt | Sklep internetowyAktualne Ogłoszenia

Data Treść

01.08.2005 r.

Od dnia dzisiejszego spółka BIOMEXIM otwiera zapisy na szkolenie z techniki chirurgicznego osadzania wszczepów PROTETIM. Szkolenie przewidziane zostało na drugą połowę listopada 2005 roku (19-20.11.2005) i organizowane jest przez naszą spółkę we współpracy z pracownikami naukowymi Akademii Medycznej we Wrocławiu. Wszystkich stomatologów zainteresowanych stosowaniem wszczepów firmy PROTETIM, będących obecnie najtańszymi na rynku polskim oraz posiadającymi ponad 12-letnią historię stosowania, prosimy o kontakt. Z programem szkolenia (w formcie PDF) można się zapoznać tutaj.

29.07.2005 r.

Od stycznia 2005 roku rozpoczęliśmy świadczenie nowej usługi. Jest nią wynajem urządzeń holterowskich firmy MEDITECH. W dniu dzisiejszym dodaliśmy stronę z ofertą wynajmu. Wszystkich zainteresowanych wynajmem holterów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

01.07.2005 r.

Ogłaszamy promocje na aparaty holterowskie MEDITECH. W ramach promocji wakacyjnej oferujemy 2 tysięczny upust na aparat MEDITECH CardioTens. Szczegóły znajdują się na stronie z promocjami.

07.03.2005 r.

Zmiana wyglądu witryny BIOMEXIM Sp. z o.o. Nowo zaprojektowane strony WWW pozwalają na o wiele łatwiejszą i szybszą nawigację podczas przeglądania naszej witryny i skracają czas dotarcia do treści interesujących naszych klientów. Nowy projekt, lekki w swoim założeniu, pozwalając bardzo szybko załadować wybraną stronę. Nawet przy dostępie do Internetu poprzez standardowy modem i linię telefoniczną strony ładują się relatywnie szybko. Planujemy znacznie poszerzyć zawartość merytoryczną naszej witryny zarówno o nowe foldery produktowe, jak i informacje o charakterze bardziej naukowym. Zapraszamy do lektury.


Projekt © Biomexim 2005